Firma

O firmie:
Od wielu lat jesteśmy jednym z liderów w produkcji skarpet w Polsce.

Początki naszej firmy sięgają 1989 roku. Czas ten pozwolił na uzyskanie jednego z najlepszych producentów wyrobów pończoszniczych w kraju. Przez ponad dwadzieścia lat istnienia na rynku daliśmy się poznać jako firma, która stawia przede wszystkim na jakość swoich produktów. Zastosowanie w każdym asortymencie płaskiego szwu i bezuciskowego ściągacza znacząco wpływa na komfort i wygodę codziennego użytkowania skarpet spod znaku TAK Łowicz. Cieszymy się nieustającym zaufaniem najlepszych hurtowni bielizny i sklepów w Polsce. Nasza marka jest znana również poza granicami kraju.

Specjalizujemy się w produkcji stopek i skarpet męskich, damskich i młodzieżowych, getrów, podkolanówek, zakolanówek w pełnej gamie rozmiarowej i szerokiej palecie kolorystycznej i wzorniczej.

Do procesu produkcji używamy tylko najwyższej jakości przędz naturalnych takich jak:
bawełna czesana
bawełna czesana z dodatkiem środka PURISTA
wełna owcza
wełna Merino
włókno bambusowe

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami surowców w kraju i poza granicami. Wykorzystujemy super nowoczesny park maszynowy oraz zatrudniamy wykwalifikowany zespół profesjonalistów, co również decyduje o najwyższej jakości naszych wyrobów. Wysoka jakość naszych wyrobów jest wynikiem staranności i dbałości o każdy szczegół, poczynając od etapu projektowania, poprzez selekcję i dobór odpowiednich surowców, a na opakowaniu i ekspozycji kończąc.

W 2011 roku nasza firma przeszła gruntowną modernizację zarówno pod względem technologii produkcji, dzięki czemu możemy obecnie korzystać z profesjonalnych i nowoczesnych maszyn dziewiarskich oraz innowacyjnych metod wykańczania i pakowania naszych produktów. Z roku na rok rozwijamy nasze możliwości przerobowe. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii jesteśmy w stanie podjąć się wykonania nawet najbardziej skomplikowanych kolorystycznie i wzorniczo produktów, również według indywidualnego projektu klienta.

Produkcja skarpet to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim pasja, a najlepszą nagrodą za wykonaną pracę jest zadowolenie naszych klientów.