TAK Natural – Skarpety i stopki z włókna bambusowego

Skarpety męskie z włókna bambusowego TAK Natural + jony srebra

Skład surowcowy:

Włókno bambusowe 80%
Poliamid 17%
Elastan 3%

Ekskluzywne skarpety męskie wykonane z najwyższej jakości włókna bambusowego z nowej kolekcji TAK Natural. Skarpety TAK Natural są super miękkie, delikatne dla skóry, miłe i przyjemne w dotyku, a przy tym bardzo trwałe.

Dzięki odpowiedniej strukturze włókien doskonale przepuszczają powietrze, dając przyjemne poczucie chłodu i świeżości nawet po długotrwałym użytkowaniu i wielu praniach. Włókno bambusowe z jonami srebra dzięki swoim właściwościom termoregulacyjnym świetnie odprowadza wilgoć oraz zapobiega rozwojowi bakterii i nieprzyjemnemu zapachowi.

Specjalnie zaprojektowany nieuciskający ściągacz i płaski szew Rosso zapewniają komfort i wygodę codziennego użytkowania.
Skarpety bambusowe TAK Natural są wykonane ze specjalnego włókna o podwójnym splocie, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i odporne na ścieranie. Skarpety TAK Natural to produkt najwyższej klasy przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów.

Skarpety bezuciskowe z włókna bambusowego + jony srebra

Skład surowcowy:

Włókno bambusowe 80%
Poliamid 17%
Elastan 3%

Skarpety bezuciskowe męskie wykonane z najwyższej jakości włókna bambusowego z nowej kolekcji TAK Natural.
Opracowane przy użyciu najnowszych technologii skarpety bezuciskowe o delikatnym splocie, polecane diabetykom, osobom z zaburzeniami krążenia, oraz każdemu w ramach profilaktyki zdrowotnej do użytku codziennego. Dzięki odpowiedniemu połączeniu najwyższej jakości włókna bambusowego z delikatnym włóknem lycry skarpeta nie powoduje absolutnie żadnego ucisku, a przy tym nie zsuwa się. Skarpety doskonale rozciągają się w każdym miejscu, zarówno w stopie, podbiciu, jak i w cholewce. Skarpety z włókna bambusowego są super miękkie, delikatne dla skóry, miłe w dotyku.
Dzięki odpowiedniej strukturze włókien doskonale przepuszczają powietrze, dając przyjemne poczucie chłodu.

Włókno bambusowe z systemem Silver+ dzięki swoim właściwościom termoregulacyjnym świetnie odprowadza wilgoć oraz zapobiega rozwojowi bakterii i nieprzyjemnemu zapachowi..

Stopki męskie z włókna bambusowego + jony srebra

Skład surowcowy:

Włókno bambusowe 80%
Poliamid 17%
Elastan 3%

Stopki męskie wykonane z najwyższej jakości włókna bambusowego z nowej kolekcji TAK Natural.
Stopki z włókna bambusowego są super miękkie, delikatne dla skóry, miłe i przyjemne w dotyku,
a przy tym trwałe. Dzięki odpowiedniej strukturze włókien doskonale przepuszczają powietrze, dając przyjemne poczucie chłodu i świeżości nawet po długotrwałym użytkowaniu i wielu praniach.

Włókno bambusowe z jonami srebra dzięki swoim właściwościom termoregulacyjnym świetnie odprowadza wilgoć oraz zapobiega rozwojowi bakterii i nieprzyjemnemu zapachowi. Nieuciskający ściągacz i płaski szew zapewniają komfort i wygodę użytkowania.

Obowiązkowa pozycja na wiosnę i lato tylko od TAK Łowicz.

Stopki damskie z włókna bambusowego + jony srebra AG

Skład surowcowy:

Włókno bambusowe 80%
Poliamid 17%
Elastan 3%

Stopki damskie wykonane z najwyższej jakości włókna bambusowego z nowej kolekcji TAK Natural.

Wyprodukowane według najnowszych technologii. Stopki z włókna bambusowego są miękkie, delikatne dla skóry, miłe w dotyku.
Dzięki odpowiedniej strukturze włókien doskonale przepuszczają powietrze, dając przyjemne poczucie chłodu nawet po długotrwałym użytkowaniu.

Włókno bambusowe z jonami srebra dzięki swoim właściwościom termoregulacyjnym świetnie odprowadza wilgoć oraz zapobiega rozwojowi bakterii i nieprzyjemnemu zapachowi.

Obowiązkowa pozycja na wiosnę i lato tylko od TAK Łowicz.

Skarpetki damskie bambusowe + jony srebra

Skład surowcowy:

Włókno bambusowe 80%
Poliamid 17%
Elastan 3%

Skarpetki damskie wykonane z najwyższej jakości włókna bambusowego z nowej kolekcji TAK Natural.
Skarpetki z włókna bambusowego są super miękkie, delikatne dla skóry, miłe i przyjemne w dotyku, idealnie dopasowują się do stopy.
Dzięki odpowiedniej strukturze włókien doskonale przepuszczają powietrze, dając przyjemne poczucie świeżości nawet po długotrwałym użytkowaniu.

Włókno bambusowe z jonami srebra dzięki swoim właściwościom termoregulacyjnym świetnie odprowadza wilgoć oraz zapobiega rozwojowi bakterii i nieprzyjemnemu zapachowi. Nieuciskający ściągacz i płaski szew zapewniają komfort użytkowania.

Obowiązkowa pozycja tylko od TAK Łowicz.

Stopki męskie bambusowe przedłużane

Stopki męskie przedłużane za kostkę wykonane z najwyższej jakości włókna bambusowego z nowej kolekcji TAK Natural. Stopki z włókna bambusowego naszej produkcji są super miękkie, delikatne dla skóry,miłe i przyjemne w dotyku, a przy tym trwałe. Dzięki odpowiedniej strukturze włókien doskonale przepuszczają powietrze, dając przyjemne poczucie chłodu i świeżości nawet po długotrwałym użytkowaniu i wielu praniach.

Włókno bambusowe z jonami srebra dzięki swoim właściwościom termoregulacyjnym świetnie odprowadza wilgoć oraz zapobiega rozwojowi bakterii i nieprzyjemnemu zapachowi.

Stopki bambusowe przedłużane ze względu na swoją konstrukcję pasują do każdego rodzaju obuwia, zarówno sportowego jak i bardziej eleganckiego. Świetnie sprawdzają się do uprawiania sportów, jak również do użytku codziennego. Nieuciskający ściągacz i płaski szew Rosso zapewniają komfort i wygodę użytkowania.

Obowiązkowa pozycja na wiosnę i lato tylko od TAK Łowicz.