TAK Natural Wool

Skarpety wełniane TAK Natural Wool męskie

Skład surowcowy:

Wełna owcza 40%
Akryl: 40%
Poliamid 17%
Elastan 3%

Rozmiary:

41-43
44-46

Skarpety bezuciskowe zimowe wyprodukowane ze specjalnie selekcjonowanej, najwyższej jakości wełny z dodatkiem elastanu(lycra), dla zapewnienia odpowiedniej rozciągliwości, delikatności i dopasowania do stopy.

Skarpety wełniane są grube, mięsiste, miękkie, przyjemne w dotyku, wyjątkowo delikatne w chwycie, przy tym nieprawdopodobnie mocne i przede wszystkim przyjazne dla skóry. Dzięki zastosowaniu na całej powierzchni specjalnej struktury bezuciskowej skarpety nie powodują absolutnie żadnego ucisku, są idealne dla osób z zaburzeniami krążenia, diabetyków oraz dla wszystkich do codziennego użytkowania.

Wysoka zawartość wełny(40%) zapewnia odpowiednią termoregulację i utrzymanie ciepła. Specjalna budowa włókien wełny gwarantuje, że skarpeta absorbuje lub oddaje ciepło w zależności od aktualnie panujących warunków. Możesz być pewny, że w tych skarpetach nie zmarzniesz nawet w najniższych temperaturach, wełna zapewni Ci świetne właściwości termoizolacyjne.

Warto również wspomnieć o walorach antyzapachowych, antybakteryjnych i antyalergicznych skarpet wełnianych, nawet po wielu praniach i długotrwałym użytkowaniu. Wszystko to sprawia, że skarpety bezuciskowe z wełną naszej produkcji to absolutny hit wśród skarpet zimowych i obowiązkowa pozycja dla najbardziej wymagających klientów ceniących sobie naturalny komfort i wygodę najwyższej klasy.

Podkolanówki wełniane męskie TAK Natural Wool

Skład surowcowy:

Wełna owcza 40%
Akryl: 40%
Poliamid 17%
Elastan 3%

Rozmiary:

41-43
44-46

Podkolanówki bezuciskowe zimowe wyprodukowane ze specjalnie selekcjonowanej, najwyższej jakości wełny z dodatkiem elastanu(lycra), dla zapewnienia odpowiedniej rozciągliwości, delikatności i dopasowania do stopy. Podkolanówki wełniane są grube, mięsiste, miękkie, przyjemne w dotyku, wyjątkowo delikatne w chwycie, przy tym nieprawdopodobnie mocne i przede wszystkim przyjazne dla skóry.

Dzięki zastosowaniu na całej powierzchni specjalnej struktury bezuciskowej podkolanówki nie powodują absolutnie żadnego ucisku, są idealne dla osób z zaburzeniami krążenia, diabetyków oraz dla wszystkich do codziennego użytkowania. Wysoka zawartość wełny(40%) zapewnia odpowiednią termoregulację i utrzymanie ciepła. Specjalna budowa włókien wełny gwarantuje, że podkolanówka absorbuje lub oddaje ciepło w zależności od aktualnie panujących warunków.

Możesz być pewny, że w tych podkolanówkach nie zmarzniesz nawet w najniższych temperaturach, wełna zapewni Ci najwyższe właściwości termoizolacyjne. Warto również wspomnieć o walorach antyzapachowych, antybakteryjnych i antyalergicznych podkolanówek wełnianych, nawet po wielu praniach i długotrwałym użytkowaniu.

Wszystko to sprawia, że podkolanówki bezuciskowe z wełną TAK Natural Wool to absolutny hit wśród skarpet zimowych i obowiązkowa pozycja dla najbardziej wymagających klientów ceniących sobie naturalny komfort i wygodę najwyższej klasy.

Skarpety wełniane TAK Natural Wool damskie

Skład surowcowy:

Wełna owcza 40%
Akryl: 40%
Poliamid 17%
Elastan 3%

Rozmiary:

41-43
44-46

Skarpety bezuciskowe damskie wykonane z najwyższej jakości hiszpańskiej wełny z dodatkiem elastanu dla zapewnienia odpowiedniej rozciągliwości i dopasowania do stopy. Są odpowiednio grube, jednocześnie lekkie, mięsiste, miękkie i przyjemne w dotyku, delikatne dla skóry.

Dzięki wysokiej zawartości wełny zapewniają utrzymanie ciepła i odpowiednią termoregulację dla stopy. Dzięki zastosowaniu struktury bezuciskowej skarpety nie powodują absolutnie żadnego ucisku i są szczególnie polecane dla osób mających problemy krążeniowe. Płaski szew "ROSSO" i ściągacz bezuciskowy zapewniają najwyższy komfort użytkowania i gwarantują pełną swobodę ruchu.

W tym asortymencie szczególną uwagę zwróciliśmy na dobór odpowiednich surowców, jakość wykonania i wykończenia oraz na piękną i bogatą kolorystykę, zarówno kolorów jednolitych jak i melanżowych. Pozycja absolutnie obowiązkowa dla Pań ceniących zdrowie, dobre samopoczucie, efektowny wygląd i przede wszystkim naturalne ciepło płynące z prawdziwej wełny.