O firmie

TAK Łowicz już od wielu lat jest nieustannie jednym liderów w branży produkcji skarpet w Polsce.

Firma TAK powstała w 1989 roku, od początku istnienia zyskaliśmy sobie opinię jednego z najlepszych producentów wyrobów pończoszniczych w kraju, dzięki czemu możemy cieszyć się nieustającym zaufaniem najlepszych hurtowni bielizny i sklepów w Polsce. Nasza marka jest znana również poza granicami kraju.

Specjalizujemy się w produkcji stopek i skarpet męskich, damskich i młodzieżowych, getrów, podkolanówek, zakolanówek w pełnej gamie rozmiarowej i szerokiej palecie kolorystycznej i wzorniczej.

Do procesu produkcji używamy tylko najwyższej jakości przędz naturalnych takich jak:

  • bawełna czesana
  • bawełna czesana z dodatkiem środka PURISTA
  • wełna owcza
  • wełna Merino
  • włókno bambusowe

Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami surowców w kraju i poza granicami.

Wykorzystujemy super nowoczesny park maszynowy oraz zatrudniamy wykwalifikowany zespół profesjonalistów, co również decyduje o najwyższej jakości naszych wyrobów.

Przez ponad dwadzieścia lat istnienia na rynku daliśmy się poznać jako firma, która stawia przede wszystkim na jakość swoich produktów. Zastosowanie w każdym asortymencie płaskiego szwu i bezuciskowego ściągacza znacząco wpływa na komfort i wygodę codziennego użytkowania skarpet spod znaku TAK Łowicz.

Wysoka jakość naszych wyrobów jest wynikiem staranności i dbałości o każdy szczegół, poczynając od etapu projektowania, poprzez selekcję i dobór odpowiednich surowców, a na opakowaniu i ekspozycji kończąc.

W 2011 roku nasza firma przeszła gruntowną modernizację zarówno pod względem technologii produkcji, dzięki czemu możemy obecnie korzystać z najnowocześniejszych maszyn dziewiarskich oraz innowacyjnych metod wykańczania i pakowania naszych produktów. Z roku na rok rozwijamy nasze możliwości przerobowe.

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii jesteśmy w stanie podjąć się wykonania nawet najbardziej skomplikowanych kolorystycznie i wzorniczo produktów, również według indywidualnego projektu klienta.

Produkcja skarpet to nie tylko nasz zawód, ale przede wszystkim pasja, a najlepszą nagrodą za wykonaną pracę jest zadowolenie naszych klientów.

Opinie od naszych klientów:

„Współpraca z TAK Łowicz to pewność terminowych dostaw, miła i konkretna obsługa zamówień, a przede wszystkim produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, które idealnie trafiają w gusta naszych klientów.”

Zbigniew Stelmaszczyk - właściciel PHU Anstel Częstochowa

„Współpracujemy z Firmą TAK od kilku lat, jesteśmy pod wrażeniem dynamiki rozwoju, wprowadzanych innowacyjności produkcji oraz kreatywności w projektowaniu modeli skarpet i wdrażania nowoczesnych surowców. Rzeczowy i sympatyczny kontakt, pełne zaangażowanie oraz szybka i profesjonalna obsługa powodują, że chętnie i systematycznie rozwijamy naszą współpracę.”

Krzysztof Dul –Key Account Manager Ulpio-Plus C.H Ptak Rzgów