MERINO LINE

TAK Merino Line

Skład surowcowy:

Wełna Merino - 58,2%
Poliamid - 40,8%
Elastan 1%

Rozmiary:

35-37, 38-40, 41-43, 44-46

TAK Merino Line - Technologia z Natury

Skarpety wykonane z najwyższej jakości wełny uzyskiwanej od specjalnie selekcjonowanej rasy owiec - Merynosów australijskich.
Wyprodukowane według najnowszych technologii, poddane dwukrotnej stabilizacji oraz procesowi dekatyzacji(zmiękczania), dzięki czemu skarpety zachowują swój kształt i własciwości nawet po wielu praniach.

Wewnątrz włókien wełny Merino znajdują się specjalne kanaliki wypełnione powietrzem, co daje fantastyczne właściwości termoizolacyjne. Wełna świetnie wchłania wilgoć i trzyma ją z dala od ciała. Skarpety wykonane z wełny Merino doskonale oddychają i regulują temperaturę ciała - chronią przed utratą ciepła w zimie, a przed przegrzaniem w lecie.

Są antybakteryjne i antyalergiczne, nie rozwijają się w nich bakterie powodujące nieprzyjemne zapachy. Wełna Merino jest trwała, miękka, delikatna i przyjemna w dotyku nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Jest 100% naturalna, zdrowa i przyjazna dla człowieka i środowiska.

Zastosowanie płaskiego szwu "ROSSO" i struktury bezuciskowej na całej powierzchni skarpety zapewnia najwyższy komfort użytkowania.